Ostatnio dodane

M-Commerce - co to jest i na czym polega?
Dowiedz się czym jest handel mobilny?

Wraz z dynamicznym rozwojem technologii mobilnych, pojawiło się nowe pojęcie w świecie handlu elektronicznego „M-Commerce” (handel mobilny). M-Commerce to zjawisko, które zdobywa coraz większą popularność w erze smartfonów i tabletów, umożliwiając klientom dokonywanie transakcji handlowych za pomocą urządzeń mobilnych, gdziekolwiek się znajdują.
W tym artykule przyjrzymy się bliżej definicji oraz kluczowym aspektom tego dynamicznie rozwijającego się obszaru, analizując jego wpływ na sposób, w jaki konsumenci dokonują zakupów, oraz na strategie biznesowe przedsiębiorstw.

Na łamach naszego portalu poruszamy tematy związane z:

e-Marketing - podstawowe pojęcia i zagadnienia związane marketingiem online. Przykłady zastosowania różnych narzędzi marketingowych oraz porady związane SEO oraz SEM.

e-Commerce - porady związane z zakładaniem sklepu internetowego. Tematyka związana z zarządzaniem sklepem on-line, dystrybucją, optymalizacją czy konwersją sprzedaży.

e-Biznes - ciekawostki na temat biznesu elektronicznego. Pomysły na sposoby zarabiania pieniędzy w Internecie i porady dla osób planujących założenie własnego biznesu on-line.

Technologia - informacje związane z technologią, nowy rozwiązaniami w biznesie, opisy różnych programów, które mogą być przydatne w prowadzeniu własnego biznesu internetowego.

Finanse firmy - publikujemy treści na temat finansów, podatków i zarządzania finansami w prowadzonym e-biznesie.

Naszą misją jest pomoc wszystkim przyszłym i obecnym przedsiębiorcom, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w biznesie internetowym.