Kampaine baneroweKampaine banerowe

Animacja w służbie interakcji. Dobrze zaprojektowane banery reklamowe przyciągają uwagę odbiorców i zachecają do działania.


Reklama banerowa

Kampanie banerowe to animowane formy reklamy internetowej, które w sposób jasny i czytelny umożliwiają zaprezentowanie aktualnej promocji oraz oferty Firmy w serwisach i portalach internetowych. Polegają na wyświetlaniu atrakcyjnych, interesujących form graficznych (banery reklamowe), które mają zachęcić internautów do kliknięcia, a w efekcie do przejścia na stronę reklamodawcy.

Banery reklamowe posiadają elementy graficzne połączone z animacją, które skuteczniej przyciągają wzrok użytkownika niż tekstowa oferta firmy. Przepis na przekonanie użytkownika, aby kliknął w reklamę banerową jest prosty jednak wykonanie już dużo trudniejsze. Banery mogą być doskonałym uzupełnieniem większej kampanii reklamowej Państwa Firmy.

Co dają kampanie banerowe?

  • przyciągnięcie uwagi internautów
  • wzmocnienie świadomości marki
  • zachęcenie użytkowników do podjęcia działania
  • wsparcie kampanii prowadzonych innymi kanałami
Projektujemy, wykonujemy i wdrażamy reklamę graficzną w postaci animowanej lub statycznej (banner tradycyjny, pływający, rozwijalny, skyscraper).

Kampanie banerowe - sposoby rozliczania

  • Cost per mile (CPM) - najpopularniejszy sposób rozliczania, polegający na płaceniu za 1000 wyświetleń danej reklamy.
  • Cost per click (CPC) - w modelu CPC reklamodawca płaci za kliknięcia w banner. Można kupić określoną liczbę „kliknięć” lub dokonać płatności po zakończeniu kampanii.
  • Cost per action (CPA) - w tym przypadku podstawą rozliczenia jest akcja użytkownika, którą może być np. rejestracja w serwisie lub zapisanie się do newslettera.
  • Flat fee - reklamodawca decydujący się na model flat fee wykupuje czas (tydzień, miesiąc), przez który pojawiać się będzie jego banner. Natomiast nie wie nic na temat ilości wyświetleń – można je tylko szacować na podstawie danych historycznych.

Zajmiemy się kompleksowym przygotowaniem Państwa kampanii reklamowej w Internecie. Nasi konsultanci z przyjemnością udzielą odpowiedzi na Państwa pytania.

skontaktuj się z nami

Masz pytania? Zadzwoń!

Marcin Setlak
Dyrektor Handlowy

+48 81 534 26 66

  Klienci o nas

Agencja Interaktywna realizowała dla nas działania dotyczące nowej marki oferującej produkty T.U. Allianz Polska S.A. (...) Cieszy nas fakt, że Agencja podeszła kreatywnie do naszych oczekiwań, dzięki czemu uzyskany przekaz jest czytelny i wyróżniający (...) na rynku usług ubezpieczeniowych.

Zaznaczając fakt kontynuacji współpracy z Agencją, z przyjemnością polecamy ją jako wiarygodnego i sprawdzonego partnera.

Bogdan Krawczyk
Dyrektor
T.U. Allianz Polska S.A.

Copyright © Agencja Interaktywna PROPERIS 2005 - 2022   |   powered by CMS FlexiWeb   |   Prezentowane logotypy należą do ich właścicieli, a ich prezentacja ma charakter informacyjny.