Kampaine baneroweKampaine banerowe

Animacja w służbie interakcji. Dobrze zaprojektowane banery reklamowe przyciągają uwagę odbiorców i zachecają do działania.


Reklama banerowa

Kampanie banerowe to animowane formy reklamy internetowej, które w sposób jasny i czytelny umożliwiają zaprezentowanie aktualnej promocji oraz oferty Firmy w serwisach i portalach internetowych. Polegają na wyświetlaniu atrakcyjnych, interesujących form graficznych (banery reklamowe), które mają zachęcić internautów do kliknięcia, a w efekcie do przejścia na stronę reklamodawcy.

Banery reklamowe posiadają elementy graficzne połączone z animacją, które skuteczniej przyciągają wzrok użytkownika niż tekstowa oferta firmy. Przepis na przekonanie użytkownika, aby kliknął w reklamę banerową jest prosty jednak wykonanie już dużo trudniejsze. Banery mogą być doskonałym uzupełnieniem większej kampanii reklamowej Państwa Firmy.

Co dają kampanie banerowe?

  • przyciągnięcie uwagi internautów
  • wzmocnienie świadomości marki
  • zachęcenie użytkowników do podjęcia działania
  • wsparcie kampanii prowadzonych innymi kanałami
Projektujemy, wykonujemy i wdrażamy reklamę graficzną w postaci animowanej lub statycznej (banner tradycyjny, pływający, rozwijalny, skyscraper).

Kampanie banerowe - sposoby rozliczania

  • Cost per mile (CPM) - najpopularniejszy sposób rozliczania, polegający na płaceniu za 1000 wyświetleń danej reklamy.
  • Cost per click (CPC) - w modelu CPC reklamodawca płaci za kliknięcia w banner. Można kupić określoną liczbę „kliknięć” lub dokonać płatności po zakończeniu kampanii.
  • Cost per action (CPA) - w tym przypadku podstawą rozliczenia jest akcja użytkownika, którą może być np. rejestracja w serwisie lub zapisanie się do newslettera.
  • Flat fee - reklamodawca decydujący się na model flat fee wykupuje czas (tydzień, miesiąc), przez który pojawiać się będzie jego banner. Natomiast nie wie nic na temat ilości wyświetleń – można je tylko szacować na podstawie danych historycznych.

Zajmiemy się kompleksowym przygotowaniem Państwa kampanii reklamowej w Internecie. Nasi konsultanci z przyjemnością udzielą odpowiedzi na Państwa pytania.

skontaktuj się z nami

Masz pytania? Zadzwoń!

Marcin Setlak
Dyrektor Handlowy

+48 81 534 26 66

  Klienci o nas

Lubelskie Forum Pracodawców powierzyło Agencji Interaktywnej zaprojektowanie nowego wizerunku organizacji przedsiębiorców w Internecie.
W trakcie prac nad serwisem, firma wykazała się doskonałą metodologią pracy z klientem (...). Agencję cechuje olbrzymi dynamizm w działaniu (...).
Cieszy nas fakt, że przedsiębiorstwa z naszego regionu mogą zyskać solidnego partnera w rozwiązaniach internetowych. Mając na uwadze powyższe, z przyjemnością udzielamy referencji.

Dorota Bielak
Dyrektor Biura
LFP

Copyright © Agencja Interaktywna PROPERIS 2005 - 2021   |   powered by CMS FlexiWeb   |   Prezentowane logotypy należą do ich właścicieli, a ich prezentacja ma charakter informacyjny.