Doradztwo i konsultingDoradztwo i konsulting

Połączenie Twojej wiedzy o rynku branżowym z naszymi kompetencjami w Internecie i marketingu oznacza synergię w realizowanych przez Ciebie projektach.

Na dynamicznie działającym rynku, niemożliwe jest być specjalistą od wszystkiego. Korzystanie z usługi konsultingu stanowi istotny element pomagający w rozwoju biznesu.

Wielu niezbędnych działań firma nie jest w stanie zrealizować we własnym zakresie. Analiza sytuacji firmy przez obiektywnych specjalistów pomaga w generowaniu kreatywnych rozwiązań.

W czym możemy Państwu doradzić?

Nasza agencja oferuje usługi doradcze w zakresie planowania strategii oraz komunikacji, budowania postrzegania marek produktów on-line, architektury informacji i użyteczności. Znając specyfikę Internetu oraz e-marketingu, możemy łatwiej zaproponować możliwe kierunki rozwoju.
Połączenie naszej wiedzy i doświadczenia w dziedzinie e-marketingu oraz Internetu z Państwa wiedzą w obszarze prowadzonego przez Was biznesu, wpłynie na efektywny rozwój Państwa Firmy.

Nasza metodologia

W zależności od zdefiniowanych celów dobieramy odpowiednio metody oraz zakres działań. Nasze działania mogą obejmować n.in.:
  • analizę rynku i konkurencji firmy w Internecie,
  • plan rozwoju firmy w sferze Internetu,
  • integrację strategii e-marketingowej z tradycyjnymi działaniami marketingowymi prowadzonymi przez firmę,
  • wdrożenie opracowanych strategii,
  • wspomaganie rozwoju firmy, korzystając z nowych technologicznie metod.

Strategie opracowane w oparciu o tak zdefiniowaną metodologię gwarantują efektywny rozwój Państwa Firmy w wyznaczonym kierunku. Zapraszamy do złożenia zapytania poprzez formularz kontaktow.

skontaktuj się z nami

Masz pytania? Zadzwoń!

Marcin Setlak
Dyrektor Handlowy

+48 81 534 26 66

  Klienci o nas

Agencja Interaktywna realizowała dla nas działania dotyczące nowej marki oferującej produkty T.U. Allianz Polska S.A. (...) Cieszy nas fakt, że Agencja podeszła kreatywnie do naszych oczekiwań, dzięki czemu uzyskany przekaz jest czytelny i wyróżniający (...) na rynku usług ubezpieczeniowych.

Zaznaczając fakt kontynuacji współpracy z Agencją, z przyjemnością polecamy ją jako wiarygodnego i sprawdzonego partnera.

Bogdan Krawczyk
Dyrektor
T.U. Allianz Polska S.A.

Copyright © Agencja Interaktywna PROPERIS 2005 - 2021   |   powered by CMS FlexiWeb   |   Prezentowane logotypy należą do ich właścicieli, a ich prezentacja ma charakter informacyjny.