Doradztwo i konsultingDoradztwo i konsulting

Połączenie Twojej wiedzy o rynku branżowym z naszymi kompetencjami w Internecie i marketingu oznacza synergię w realizowanych przez Ciebie projektach.

Na dynamicznie działającym rynku, niemożliwe jest być specjalistą od wszystkiego. Korzystanie z usługi konsultingu stanowi istotny element pomagający w rozwoju biznesu.

Wielu niezbędnych działań firma nie jest w stanie zrealizować we własnym zakresie. Analiza sytuacji firmy przez obiektywnych specjalistów pomaga w generowaniu kreatywnych rozwiązań.

W czym możemy Państwu doradzić?

Nasza agencja oferuje usługi doradcze w zakresie planowania strategii oraz komunikacji, budowania postrzegania marek produktów on-line, architektury informacji i użyteczności. Znając specyfikę Internetu oraz e-marketingu, możemy łatwiej zaproponować możliwe kierunki rozwoju.
Połączenie naszej wiedzy i doświadczenia w dziedzinie e-marketingu oraz Internetu z Państwa wiedzą w obszarze prowadzonego przez Was biznesu, wpłynie na efektywny rozwój Państwa Firmy.

Nasza metodologia

W zależności od zdefiniowanych celów dobieramy odpowiednio metody oraz zakres działań. Nasze działania mogą obejmować n.in.:
  • analizę rynku i konkurencji firmy w Internecie,
  • plan rozwoju firmy w sferze Internetu,
  • integrację strategii e-marketingowej z tradycyjnymi działaniami marketingowymi prowadzonymi przez firmę,
  • wdrożenie opracowanych strategii,
  • wspomaganie rozwoju firmy, korzystając z nowych technologicznie metod.

Strategie opracowane w oparciu o tak zdefiniowaną metodologię gwarantują efektywny rozwój Państwa Firmy w wyznaczonym kierunku. Zapraszamy do złożenia zapytania poprzez formularz kontaktow.

skontaktuj się z nami

Masz pytania? Zadzwoń!

Dariusz Setlak
Doradca Klienta

+48 81 534 26 66

  Klienci o nas

W związku z planowaną ekspansją na rynek polski zleciliśmy Agencji Interaktywnej opracowanie m.in. nowej nazwy dla spółki. (...)
Jesteśmy usatysfakcjonowani współpracą z agencją, która wykazała się kreatywnością i terminowością w pracach nad nazwą naszej firmy. Nowa marka spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem przez naszych klientów.
Polecamy agencję jako partnera w strategicznych projektach marketingowych. 

Christian Boehnhardt
Platu Polska sp. z o.o.

Copyright © Agencja Interaktywna PROPERIS 2005 - 2022   |   powered by CMS FlexiWeb   |   Prezentowane logotypy należą do ich właścicieli, a ich prezentacja ma charakter informacyjny.