System zarządzania treścią CMS (content managment system) to aplikacja internetowa pozwalająca na administrowanie stroną www. CMS Python.

System zarządzania treścią - CMS FlexiWebSystem zarządzania treścią - CMS FlexiWeb

W zarządzaniu informacją liczy się szybkość i elastyczność. Liczy się tu i teraz. Odpowiedzią jest CMS FlexiWeb. 

System redakcyjny CMS FlexiWeb to jeden z najnowocześniejszych, autorskich systemów klasy Content Management System. System CMS to aplikacja internetowa (lub zestaw aplikacji) pozwalająca na łatwe utworzenie oraz późniejszą aktualizację i rozbudowę serwisu www przez administratorów i redaktorów witryny.

W oparciu o silnik system CMS FlexiWeb możliwe jest:

Na czym polega prostota CMS FlexiWeb?

System CMS FlexiWeb dzięki modułowej budowie umożliwia łatwą i intuicyjną aktualizację oraz rozbudowę serwisu internetowego. Istotną cechą jest systemu przyjazny interfejs użytkownika, który umożliwia Państwu samodzielne zarządzanie treścią na stronie www.

System zarządzania treścią CMS jest doskonałym narzędziem pozwalającym w prosty sposób zarządzać strukturą oraz treścią w ramach jednej spójnej aplikacji.

Korzyści z wdrożenia systemu zarządzania treścią CMS FlexiWeb

  • Oszczędność - brak kosztów związanych z rozbudową serwisu o nowe działy i treści, aplikacja dostępna poprzez przeglądarkę internetową - nie wymaga instalacji dodatkowego oprogramowania, zarządzanie treścią serwisu może być dokonywane przez każdego pracownika, który potrafi posługiwać  się edytor treści oraz przeglądarką internetową.
  • Skalowalność i elastyczność - system FlexiWeb posiada strukturę modułową co oznacza, że można go rozbudowywać o nowe funkcjonalności – zarówno standardowe, jak i tworzone na indywidualne potrzeby klienta.
  • Dynamika - system działa w czasie rzeczywistym, wszelkie wprowadzane zmiany w treści lub strukturze serwisu są automatycznie publikowane na jego stronach.
  • Bezpieczeństwo - system posiada rozbudowany katalog uprawnień przyznawanych użytkownikom systemu, opcję akceptacji treści serwisu oraz bieżący monitoring wprowadzanych zmian.
  • Efektywność - w proces zarządzania określoną treścią serwisu (np. serwis, produkty) mogą być zaangażowane osoby, które bezpośrednio są związane z daną specjalnością w firmie – dzięki temu czas aktualizacji treści ulega znacznemu skróceniu.
  • Intuicyjność - poprzez wykorzystanie zasad web usability, system charakteryzuje się przejrzystym panelem administracyjnym, co czyni go funkcjonalnym oraz prostym w obsłudze.

Nasz system został wdrożony w kilkudziesięciu średnich oraz dużych przedsiębiorstwach w Polsce. Stale rosnące grono zadowolonych klientów jest jego doskonałą rekomendacją. Więcej informacji na temat systemu znajduje się na stronie produktu: System CMS FlexiWeb. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu udostępnienia wersji demo.

skontaktuj się z nami

Masz pytania? Zadzwoń!

Dariusz Setlak
Doradca Klienta

+48 81 534 26 66

  Klienci o nas

Agencja Interaktywna realizowała dla nas działania dotyczące nowej marki oferującej produkty T.U. Allianz Polska S.A. (...) Cieszy nas fakt, że Agencja podeszła kreatywnie do naszych oczekiwań, dzięki czemu uzyskany przekaz jest czytelny i wyróżniający (...) na rynku usług ubezpieczeniowych.

Zaznaczając fakt kontynuacji współpracy z Agencją, z przyjemnością polecamy ją jako wiarygodnego i sprawdzonego partnera.

Bogdan Krawczyk
Dyrektor
T.U. Allianz Polska S.A.

Copyright © Agencja Interaktywna PROPERIS 2005 - 2018   |   powered by CMS FlexiWeb   |   Prezentowane logotypy należą do ich właścicieli, a ich prezentacja ma charakter informacyjny.