System zarządzania treścią CMS (content managment system) to aplikacja internetowa pozwalająca na administrowanie stroną www. CMS Python.

System zarządzania treścią - CMS FlexiWebSystem zarządzania treścią - CMS FlexiWeb

W zarządzaniu informacją liczy się szybkość i elastyczność. Liczy się tu i teraz. Odpowiedzią jest CMS FlexiWeb. 

System redakcyjny CMS FlexiWeb to jeden z najnowocześniejszych, autorskich systemów klasy Content Management System. System CMS to aplikacja internetowa (lub zestaw aplikacji) pozwalająca na łatwe utworzenie oraz późniejszą aktualizację i rozbudowę serwisu www przez administratorów i redaktorów witryny.

W oparciu o silnik system CMS FlexiWeb możliwe jest:

Na czym polega prostota CMS FlexiWeb?

System CMS FlexiWeb dzięki modułowej budowie umożliwia łatwą i intuicyjną aktualizację oraz rozbudowę serwisu internetowego. Istotną cechą jest systemu przyjazny interfejs użytkownika, który umożliwia Państwu samodzielne zarządzanie treścią na stronie www.

System zarządzania treścią CMS jest doskonałym narzędziem pozwalającym w prosty sposób zarządzać strukturą oraz treścią w ramach jednej spójnej aplikacji.

Korzyści z wdrożenia systemu zarządzania treścią CMS FlexiWeb

  • Oszczędność - brak kosztów związanych z rozbudową serwisu o nowe działy i treści, aplikacja dostępna poprzez przeglądarkę internetową - nie wymaga instalacji dodatkowego oprogramowania, zarządzanie treścią serwisu może być dokonywane przez każdego pracownika, który potrafi posługiwać  się edytor treści oraz przeglądarką internetową.
  • Skalowalność i elastyczność - system FlexiWeb posiada strukturę modułową co oznacza, że można go rozbudowywać o nowe funkcjonalności – zarówno standardowe, jak i tworzone na indywidualne potrzeby klienta.
  • Dynamika - system działa w czasie rzeczywistym, wszelkie wprowadzane zmiany w treści lub strukturze serwisu są automatycznie publikowane na jego stronach.
  • Bezpieczeństwo - system posiada rozbudowany katalog uprawnień przyznawanych użytkownikom systemu, opcję akceptacji treści serwisu oraz bieżący monitoring wprowadzanych zmian.
  • Efektywność - w proces zarządzania określoną treścią serwisu (np. serwis, produkty) mogą być zaangażowane osoby, które bezpośrednio są związane z daną specjalnością w firmie – dzięki temu czas aktualizacji treści ulega znacznemu skróceniu.
  • Intuicyjność - poprzez wykorzystanie zasad web usability, system charakteryzuje się przejrzystym panelem administracyjnym, co czyni go funkcjonalnym oraz prostym w obsłudze.

Nasz system został wdrożony w kilkudziesięciu średnich oraz dużych przedsiębiorstwach w Polsce. Stale rosnące grono zadowolonych klientów jest jego doskonałą rekomendacją. Więcej informacji na temat systemu znajduje się na stronie produktu: System CMS FlexiWeb. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu udostępnienia wersji demo.

skontaktuj się z nami

Masz pytania? Zadzwoń!

Dariusz Setlak
Doradca Klienta

+48 81 534 26 66

  Klienci o nas

Lubelskie Forum Pracodawców powierzyło Agencji Interaktywnej zaprojektowanie nowego wizerunku organizacji przedsiębiorców w Internecie.
W trakcie prac nad serwisem, firma wykazała się doskonałą metodologią pracy z klientem (...). Agencję cechuje olbrzymi dynamizm w działaniu (...).
Cieszy nas fakt, że przedsiębiorstwa z naszego regionu mogą zyskać solidnego partnera w rozwiązaniach internetowych. Mając na uwadze powyższe, z przyjemnością udzielamy referencji.

Dorota Bielak
Dyrektor Biura
LFP

Copyright © Agencja Interaktywna PROPERIS 2005 - 2023   |   powered by CMS FlexiWeb   |   Prezentowane logotypy należą do ich właścicieli, a ich prezentacja ma charakter informacyjny.