Narzędzia videoNarzędzia video

Widzisz - kupujesz. To sprawdzona zasada. Video na stronie internetowej pomoże zaprezentować zalety Twojego produktu, zachęcić do działania. Widzisz, jakie to proste?

Jako Agencja Interaktywna specjalizujemy się w nowoczesnych narzędziach komunikacji, dzięki którym Państwa Firma zyska większe zainteresowanie klientów.

Zaufaj sile obrazu

Powszechnie wiadomo, że obrazy dostarczają więcej informacji niż słowa. Co więcej, są też bardziej wiarygodne. Chętnie pomożemy Państwu nagrać profesjonalny materiał video.  Doradzimy również, jak skutecznie zarządzać własnymi multimediami na stronach internetowych, dzięki platformie VIDZE.

Dlaczego VIDZE?

VIDZE to profesjonalna  platforma dla wymagających użytkowników, którzy chcą umieszczać materiały video na wybranych stronach www. Klienci biznesowi  nie są zainteresowani korzystaniem z popularnych ogólnodostępnych serwisów np. YouTube. Oczekują rozwiązań, w których na 1 miejscu będzie ich materiał, ich logo, a player będzie dostosowany do obowiązującej kolorystyki witryny.

Jak działa VIDZE?

VIDZE to pierwsza w Polsce platforma oferująca hosting prywatnych materiałów video, bez konieczności informowania o dostawcy usługi. VIDZE zapewnia kompresję filmów i hosting plików video na witrynach internetowych. Do prezentacji filmu mogą Państwo wybrać jeden z dostępnych playerów w różnych wersjach kolorystycznych. Co więcej, nasi Klienci mogą samodzielnie zdefiniować ich kolory. VIDZE umożliwia dodanie do filmu własnego logotypu oraz wskazanie witryn, na których materiał video może być wyświetlany.

Najważniejsze cechy platformy VIDZE

  • do prezentacji filmu można użyć jednego z czterech dostępnych playerów lub zdefiniowania własnej wersji kolorystycznej
  • VIDZE umożliwia dodanie do filmu własnego logotypu
  • brak informacji w playerze o dostawcy usługi
  • otrzymywanie szczegółowych statystyk
  • kompresja plików video do formatów umożliwiających wyświetlanie filmów na witrynach internetowych
  • bezpieczeństwo zasobów (użytkownik decyduje, na jakich stronach internetowych będą publikowane jego filmy)
Platforma dostępna jest w postaci czterech pakietów, dostosowanych do indywidualnych potrzeb użytkownika. Każdy z nich oferuje oprogramowanie do obróbki wideo w Internecie odpowiednią do wymagań klienta powierzchnię serwera i transfer danych.

Korzyści płynące z zastosowania platformy video

  • zwiększenie interakcji
  • wzbudzenie dodatkowego zainteresowania użytkowników
  • łatwa demonstracja korzyści / cech produktów
  • możliwość korzystania z jednej platformy w ramach różnych witryn produktowych

Zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, jak również przedstawią ofertę dostosowaną do Państwa indywidualnych potrzeb i celów.

skontaktuj się z nami

Masz pytania? Zadzwoń!

Dariusz Setlak
Doradca Klienta

+48 81 534 26 66

  Klienci o nas

Podziękowania dla ekipy za wykonanie naszej oficjalnej strony www. Chłopaki wykazali się niekonwencjonalnym pomysłem i wyczuciem naszych gustów.
Do dziś nie wiemy, czy projekt naszej strony to efekt pracy grafika, czy zdjęcie pokoju któregoś z Was...
Pozdrawiamy i życzymy oryginalnych, choć nie lepszych od naszego projektów.

Marcin W., Michał W., Waldek W.
Kabaret Ani Mru Mru

Copyright © Agencja Interaktywna PROPERIS 2005 - 2023   |   powered by CMS FlexiWeb   |   Prezentowane logotypy należą do ich właścicieli, a ich prezentacja ma charakter informacyjny.