- Agencja interaktywna PROPERIS
- >
- Aktualności
Nowe serwisy dla spółek Platu i działania optymalizacyjne
W oparciu o system CMS FlexiWeb zbudowaliśmy dwa serwisy internetowe dla spółek Platu Polska sp. z o.o. oraz Platu Franczyza sp. z o.o.
Jedno z wdrożeń obejmowało opracowanie koncepcji działania systemu z myślą o jak najpełniejszej optymalizacji pod względem działań SEM oraz strukturze wieloodziałowej. Każde z centrów korepetycji może samodzielnie zarządzać swoją mikro stroną w ramach jednej platformy. Dzięki wprowadzeniu nowej strategii w zakresie prowadzenia kampanii w Google Adwords zmniejszyliśmy początkowy koszt o 30% miesięcznie.
INNE AKTUALNOŚCI
KLIENCI O NAS
poznaj opinie o naszej pracy
Agencja Interaktywna realizowała dla nas działania dotyczące nowej marki oferującej produkty T.U. Allianz Polska S.A. (...) Cieszy nas fakt, że Agencja podeszła kreatywnie do naszych oczekiwań, dzięki czemu uzyskany przekaz jest czytelny i wyróżniający (...) na rynku usług ubezpieczeniowych.
Zaznaczając fakt kontynuacji współpracy z Agencją, z przyjemnością polecamy ją jako wiarygodnego i sprawdzonego partnera.
Bogdan Krawczyk
Dyrektor, T.U. Allianz Polska S.A. ![]()
